MÖBLER / Möbler, övrigt / Hallmöbel 11106018
*
nr 1110 6018
Hallmöbel
Teak, 1950-tal, längd: 75 cm, djup: 31 cm, höjd: 54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 18:12:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/5 11:42:47
1
300 kr
16/5 15:24:09
2
150 kr
16/5 15:24:09
1
200 kr (Budbetjänt)
16/5 15:24:32
2
300 kr
16/5 15:24:32
1
300 kr (Budbetjänt)
19/5 19:16:38
3
350 kr
22/5 15:55:12
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hallmöbel möbler teak teakmöbler trä
-
6126 Paraplyställ
mörkbetsat trä. Längd: 70 cm, djup: 27 cm, höjd: 7..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:40
*
Hallmöbel
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 6018
Hallmöbel
Teak, 1950-tal, längd: 75 cm, djup: 31 cm, höjd: 54 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/5 11:42:47 | 1 | 300 kr |
16/5 15:24:09 | 2 | 150 kr |
16/5 15:24:09 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
16/5 15:24:32 | 2 | 300 kr |
16/5 15:24:32 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
19/5 19:16:38 | 3 | 350 kr |
22/5 15:55:12 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hallmöbel möbler teak teakmöbler trä
-
6126 Paraplyställ
mörkbetsat trä. Längd: 70 cm, djup: 27 cm, höjd: 7..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:40